Menu

Zwierciadło codzienności

Jestem Dominika i chciałabym dzielić się z Wami swoją zwykłą, lub też niezwykłą codziennością. Mam nadzieję, że nie będę za bardzo przynudzać i chętnie będziecie tutaj wracać. Serdecznie zapraszam! :)

We dwie zawsze raźniej!

xzdomizx

Hej! 

Jestem Dominika i mam 16 lat, aktywnie uczestniczę w wolontariacie szkolnym oraz uwielbiam pisać ksiązki czy opowiadania... Bardzo możliwe, że kiedyś pojawi się jakiś fragent mojego autorstwa. Oprócz tego mam najwspanialszych przyjaciół pod słońcem i jestem ciocią wspaniałej piątki, a już niedługo siódemki! :)

Ostatnio dużo się u mnie dzieje, przez co mam mało czasu i dlatego tak długo nie pojawił się żaden wpis. Wracając... W tamtym tygodniu byłam zanieść papiery do szkoły pierwszego wyboru. Ogólnie był to cięzki temat i miałam mnóstwo wątpliwości, nie wiedziałam co zrobić. Przeprowadziłam liczne rozmowy z mamą, siostrą, przyjaciółmi, a nawet nauczycielami, aż w końcu postawiłam na Technikum/technik ekonomista. Wahałam się nad Liceum z klasą o profilu pedagogicznym, ale bardzo wiele osób mi odradzało ten profil ze względu na późniejszą pracę, inni natomiast odradzali Technikum, aż sama zrobiłam sobie tabelę plusów i minusów.Wygrał oczywiście technik ekonomista, później technik hotelarstwa, a na trzecim miejscu LO. 

Wydaje mi się, że 16 lat to jest stanowczo za mało, aby decydować o tym co będziemy robić w życiu, aczkolwiek jestem zadowolona ze swojego wyboru. Nie ukrywam, że dało mi to troche do myślenia nad swoją przyszłością, chociaż pewnie wyjdzie jak zwykle...

Cieszę się, że nie będę w tym wszystkim sama, bo idę do klasy ze swoją przyjaciółką Marceliną, którą kocham ponad życie i serdecznie pozdrawiam! Właściwie na początku miałyśmy całkiem inne plany co do szkłoły ponad gimnazjalnej, dwa różne miasta, a pomiędzy nimi jeszcze trzecie, więc sama nie wiem jakim cudem znalazłyśmy się w tej samej klasie, ale wiem, że to najlepsza decyzja jaką mogłysmy podjąć. 

Dobranoc Kochani! :)

33023046_621111594892899_2514534022722355200_n1

© Zwierciadło codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci