Menu

Zwierciadło codzienności

Jestem Dominika i chciałabym dzielić się z Wami swoją zwykłą, lub też niezwykłą codziennością. Mam nadzieję, że nie będę za bardzo przynudzać i chętnie będziecie tutaj wracać. Serdecznie zapraszam! :)

Przyjaciele to prawdziwy skarb!

xzdomizx

Hej!

Dziś dzień pełen wspomnień, podziękowań i łez. I chociaż wiedziałam, że musi on kiedyś nastąpić, to starałam się odkładać to w daleką przyszłość, ale nie dało się przed nim uciec.

 Właśnie dziś nastał czas, gdy drogi moje i moich przyjaciół rozeszły się w kilka stron. Strasznie ciężko mi w to uwierzyć, bo całkiem niedawno przekroczyliśmy próg Naszego gimnazjum po raz pierwszy i to właśnie tam daliśmy sobie wzajemne szanse, których mam nadzieję, żadne z Nas nie żałuje.

Podobno każdy moment jest dobry na takie chwile, dlatego z tego miejsca chciałam im jeszcze raz serdecznie za wszystko podziękować. Wszystkim razem i każdemu z osobna, szczególnie wyjątkowej piątce, która pojawiła się w moim życiu całkiem niedawno, a czuje jakbym znała ich od zawsze.

11111

Julii za to, że chociaż nie przepadałyśmy za sobą w podstawówce, to pierwszej klasie gimnazjum, gdy raczej byłam sama, jako jedyna zaoferowała się z tym, że możemy razem siedzieć, a później wszystko samo się jakoś rozwinęło. I chociaż miałyśmy mnóstwo różnych kryzysów, to nigdy się nie poddałyśmy tylko walczyłyśmy z nimi do końca. Wiedz, że jesteś wspaniałą osobą i zawsze w każdej chwili możesz do mnie napisać, a ja obiecuję, że znajdę czas, wtedy, gdy tylko o to poprosisz.

Julcia2Julcia

Wiktorii za to, że zawsze potrafiła urozmaicić wspólnie spędzany czas. Może nie była gadułą, ale gdy już coś powiedziała, to śmiechu nie było końca. Nie obrażała się o głupoty i miała do siebie dystans. Nasze plany początkiem były takie, że będziemy razem jeździć autobusem do szkoły, ale wyszło jak wyszło. Dzwoń, albo pisz do mnie czasem i pamiętaj, że jesteś Boska niezależnie od pory dnia, a ładnemu we wszystkim ładnie.

BieluBielu2

Drugiej Wiktorii za każdy szczery uśmiech i rozmowy o każdej porze dnia i nocy. Nawet, jeśli pisałam o 23, ze potrzebuje pogadać, to nie olałaś mnie, tylko odsłuchiwałaś wszystkiego, a później starałaś się pomóc z całego serca. Pomimo tego, że jeszcze niedawno się nie lubiłyśmy to strasznie się cieszę, ze dałyśmy sobie tą szansę wtedy siadając razem na biologii. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pamiętaj, że zawsze jestem dla Ciebie otwarta i napisz czasem do mnie tak po prostu. A przede wszystkim nigdy w życiu się nie zmieniaj, bo kocham Cię taką, jaką jesteś.

Wiki2Wiki

Marcelinie za to, że poznała mnie z każdej możliwej strony i nigdy w niczym nie odpuszczała. A gdy miałam solidnego doła, to walczyła z Nim do momentu pojawienia się uśmiechu na mojej twarzy. W każdej sytuacji stała za mną murem, ale potrafiła też przemówić mi do rozsądku, gdy tego było trzeba.  My na całe szczęście zostajemy ze sobą na kolejne 4 lata i mam nadzieję, że jakoś wytrzymasz ze mną tyle czasu w jednej ławce. Jesteś cudowna i cieszę się, że nawiązałyśmy ze sobą taki kontakt.

Marcy2Marcy

Gracjanowi za to, że był i jest najlepszym kolegą oraz przyjacielem, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Pojawiłeś się dopiero w tym roku i chodzisz do całkiem innej klasy, ale wszystkie wspólne przerwy były pełne radości oraz wzajemnej uprzejmości. Mam nadzieję, że czasem wyjdziemy gdzieś na pole, aby tak po prostu spotkać się i pogadać o głupotach.

Gracjan1Gracjan

Na koniec chciałam Wam jeszcze powiedzieć, ze każde z Was jest wyjątkowe i okropnie będzie mi Was brakować, dlatego mam nadzieję, że znajdę, chociaż malutkie miejsce w Waszym sercu. Wiem, ze nieraz byłam trudna do wytrzymania, ale wy mimo wszystko byliście obok i wspieraliście mnie w każdej sytuacji.  Dlatego dziękuje za wszystko.

Nie mówię Wam żegnajcie, tylko do zobaczenia, bo wierzę, że jeszcze kiedyś, gdzieś się spotkamy.

Dobranoc Kochani! :)

as

 

© Zwierciadło codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci