Menu

Zwierciadło codzienności

Jestem Dominika i chciałabym dzielić się z Wami swoją zwykłą, lub też niezwykłą codziennością. Mam nadzieję, że nie będę za bardzo przynudzać i chętnie będziecie tutaj wracać. Serdecznie zapraszam! :)

Szkolne wydarzenia :)

xzdomizx

Hej!

Dawno nic nie pisałam, bo właściwie nic ciekawego się nie dzieje. Wystawianie ocen i ciągła męczarnia nad ostatnimi szczegółami, ale na całe szczęście udało mi si wszystko zaliczyć na czas i teraz mam święty spokój.

W piątek, pierwszego czerwca odbyła się impreza pożegnalna klas trzecich, czyli tak zwany Komers, na który od samego początku nie chciałam iść. To zupełnie nie moje klimaty, ale moje wspaniałe przyjaciółki oczywiście mnie namówiły, chociaż nie byłam do końca  przekonana i godzinę przed imprezą byłam w stanie zrezygnować. Na całe szczęście tego nie zrobiłam i świetnie się bawiłam. Super DJ, muzyka, tańce, fotobudka, jedzenie i niezapominanie wspomnienia! 

Ale oczywiście miało to też swoje minusy. Pierwszy z nich i największy, to taki, że Wiktoria nie mogła być z Nami tego wspaniałego dnia. I pomimo, że było naprawdę rewelacyjnie, to bez niej nie było to, to samo.

A drugi z nich to nogi, które tak okropnie bolały, że przez chwilę zastanawiałam się, po co mi to tak właściwie było, ale później sobie pomyślałam, że jednak było warto, bo przynajmniej się wybawiłam.

 

1

A w niedzielę, czyli dziewiątego czerwca odbył się pierwszy w Naszej szkole Piknik Rodzinny, na którym zjawiło się całkiem sporo osób.

Quizy, malowanie twarzy, loteria fantowa, karaoke i wiele innych! Największą atrakcją dla wszystkich chyba była przejażdżka wozem strażackim, brali w niej udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele i wszyscy chętni.

Nie zabrakło również lekkiego schłodzenia na tak upalny dzień, a konkretnie to zraszacze! Szczególnie, jeśli chodzi o dzieci, miały świetną zabawę. A do tego w tle ciągle mogliśmy słuchać piękna polskiej muzyki.

Mimo wszystko edukacji nigdy za wiele! Czyli odbył się również pokaz pierwszej pomocy, którą każdy powinien znać, a przynajmniej kojarzyć, aby wiedział, co robić, gdy będzie miał styczność z jakimkolwiek wypadkiem czy osobą poszkodowaną

Patrząc na to, że to dopiero pierwszy taki piknik w Naszej szkole to uważam, że wyszło Nam to całkiem nieźle.

Dobranoc Kochani! :)

11

 

© Zwierciadło codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci