Menu

Zwierciadło codzienności

Jestem Dominika i chciałabym dzielić się z Wami swoją zwykłą, lub też niezwykłą codziennością. Mam nadzieję, że nie będę za bardzo przynudzać i chętnie będziecie tutaj wracać. Serdecznie zapraszam! :)

Wakacje :)

xzdomizx

Hej! 

To już ponad 2 tygodnie wakacji, a ja nadal nie wiem kiedy to zleciało! 

Pomimo, że wydawało mi się, że będą one okropnie smutne, to wcale tak nie jest. Zaczęłam je weekendem w Bieszczadach u wspaniałych ludzi! 

Strasznie ucieszyłam się z tego wyjazdu, bo wiedziałam, że zobaczę swoją przyjaciółkę i zarazem przyszywaną kuzynkę Arletę. Poznałyśmy się 3 lata temu, chociaż początki miałyśmy trudne. Nienawidziłam jej i byłam niemal pewna, że w życiu jej nie polubię. Jednak każdy zasługuje na szansę. 

Arleta okaząła się być przefantastyczną osobą o wielkim sercu. Pojawiła się, gdy dość sporo chorowałam i właściwie wszystko było nie tak, jak powinno. Dodawała i nadal dodaje mnóstwo sił i energii do dalszego działania. Pomimo, że mieszka dość daleko i kontakt utrzymujemy głównie przez internet to wspiera mnie w gorszych momentach i po prostu jest.

I chociaż mamy dość  odmienne poglądy na temat wielu rzeczy, to nie ma siły, która potrafiłaby Nas skłócić. Po prostu uważamy, że każda ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić, nie oceniamy.

Wiem, że to czytasz dlatego chciałam Ci ogromnie podziękować, że ze mną wytrzymujesz i wiedz, że jesteś niezastąpiona!

2Następnie tydzień u siostrzenicy spędzony na różnego rodzaju zabawach. Zacznając od lalek barbie a kończąc na trampolinie i grze w piłkę. Oprócz tego w wolnej chwili czytałyśmy książki i ogromnie polecam "Czereśnie zawsze muszą być dwie". Jedna z najlepszych książek, jakie dotąd przeczytałam. 

"Zosia Krasnopolska otrzymuje w spadku od pani Stefanii zrujnowaną willę w Rudzie Pabianickiej. Rudera okazuje się domem z duszą uwięzioną w dalekiej przeszłości. Stary dom otoczony sadem -- niegdyś bardzo piękny -- kryje sekrety swoich mieszkańców. Zosia powoli zgłębia jego tajemnice. Kiedy na jej drodze pojawi się Szymon, odkryje najważniejszy sekret: dowie się, czym są prawdziwa przyjaźń oraz miłość. Zrozumie, że tak jak drzewa czereśni muszą rosnąć obok siebie, by wydać owoce, tak ludzie muszą się kochać, by ich wspólna droga przez życie miała sens."

33

Nie obyło się również od czasu spędzonego u mojego siostrzeńca i spotkań z osobą, która jest ze mną od dzieciństwa, Karoliną. Bywało między Nami lepiej i gorzej, ale nigdy nie zostawiłyśmy się w potrzebie.

Poznałyśmy się w piaskownicy 11 lat temu, a wydaje się jakby to było wczoraj. Lalki, kuchnia, club... Tyle pięknych wspomnień, które zapoczątkowały dzięki jej tacie, a które trwają dalej tylko tym razem polegają na spacerach i jedzeniu bobasowych chrupek. Po prostu nigdy nie jest nudno i zawsze jest się z czego śmiać. Serdecznie pozdrawiam Pana Zbyszka! :) 

A Tobie Karolina, dziękuje, że jesteś ♥

55Dobranoc Kochani! :)

© Zwierciadło codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci